Project Description

Marta Malinowska

Lektor języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem zarówno w przygotowaniu do egzaminu maturalnego, jak i w nauczaniu dzieci i młodzieży. Nauczanie języka obcego to nie tylko jej praca, ale przede wszystkim pasja!

Każdą nową grupę i każdego ucznia traktuje jako nowe wyzwanie i doświadczenie. Sprawia, że nauka języka angielskiego nie jest obowiązkiem, ale czystą przyjemnością, przygodą i zabawą. Dużą wagę przywiązuje do potrzeb swoich uczniów oraz atmosfery jaka towarzyszy jej nauczaniu. Uwielbia nauczanie i kocha dzieci, dlatego też wkłada w swoją pracę całe serce. Prócz świetnego przygotowania merytorycznego i ogromnego zapału do pracy charakteryzuje ją pozytywna energia, którą zaraża dzieci oraz uśmiech, który nigdy nie schodzi jej z ust. Dla Marty bycie nauczycielem to nie tylko wykładanie materiału, stara się również być przyjaciółką dzieci. Potrafi wsłuchiwać się w to, co mówią uczniowie oraz rozwiązywać ich ewentualne problemy.

Wielbicielka wyspiarskiego humoru i brytyjskiego akcentu! Entuzjastka nieustannego rozwoju osobistego, kreatywnych rozwiązań i psychologii pozytywnej.

Marta Malinowska prowadzi następujące zajęcia:

  • kursy języka angielskiego dla dzieci

 

Cała kadra Paroli Junior